BILIETŲ ĮSIGIJIMAS IR GRĄŽINIMAS

BILIETUS Į NKDT SPEKTAKLIUS GALITE ĮSIGYTI TEATRO KASOJE ARBA EL. PARDUOTUVĖJE

  • Teatro kasa veikia kasdien nuo 10.30 – 19.00 val., Laisvės al. 71, tel. +370 37 224 064.
  • Pertrauka 15.30 – 16.00 val.
  • Dėl sąskaitų faktūrų išrašymo kreiptis į buhalteriją el. paštu: buhalterija@dramosteatras.lt iki kito mėnesio 7 dienos.

Grupės nuo 10 asmenų bilietų rezervacijos priimamos telefonu +370 37 224 064 (skambučio kaina – pagal įprastus miesto tarifus) arba el.pašto adresu kasa@dramosteatras.lt.

Bilietų užsakymas yra patvirtinamas tik po užsakymo apmokėjimo, kuris turi būti atliktas ne vėliau nei 20 (dvidešimt) kalendorinių dienų iki Renginio dienos. Jeigu apmokėjimas iki nurodyto laiko nėra atliktas, užsakymas yra nebevykdomas ir Bilietai ilgesniam terminui nerezervuojami. Teatras Bilietų Rezervacijų neatlieka, kai užsakymas yra pateikiamas likus 19 (devyniolikai) ar mažiau kalendorinių dienų iki Renginio dienos. Tokiu atveju pirkimai turi būti atliekami Elektroninėje svetainėje arba Kasoje.

BILIETŲ GRĄŽINIMAS NEĮVYKUS RENGINIUI:

  • Bilietai gali būti keičiami ar grąžinami tik tuo atveju, jeigu Renginys neįvyko ir įsigyta paslauga nebuvo suteikiama arba pasikeitė iš anksto numatyta Renginio data. Bilietų grąžinimai yra vykdomi Elektroninėje svetainėje ir/arba Kasoje Pirkėjui užpildžius specialią Paslaugų teikėjo pateiktą grąžinimo formą ir, kartu su pridėtais prašomais dokumentais, ją grąžinus per Paslaugų teikėjo nurodytą terminą.
  • Pirkėjas nuo tos dienos, kai NKDT paskelbia apie vykdomus Bilietų grąžinimus, privalo kreiptis į Paslaugų teikėją per nurodytą aktyvųjį grąžinimo terminą. Grąžinimus Paslaugų teikėjas atlieka per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo taisyklingai užpildytos formos gavimo dienos.
  • Pirkėjas, kuris pirko Bilietą kasoje, vykdant grąžinimus privalo pateikti Paslaugos teikėjui kasos čekį arba kitą pirkimą patvirtinantį dokumentą.
  • Užpildytą prašymą grąžinti bilietus siųsti el. paštu toma@dramosteatras.lt

PRAŠYMAS NKDT GRĄŽINTI BILIETUS

Dovanų kuponas

Tai geriausia dovana! Jums pakanka žinoti, kokią sumą norite padovanoti, o spektaklį galės išsirinkti pats žmogus. Dovanų kuponą galima išsikeisti į spektaklio bilietus kasoje ir internetu, likutį pasilikti kitam apsipirkimui, o trūkumą – primokėti.

Daugiau

Teatro veiklos

Prieinamumas

Daugiau
Nerk i teatra festivalis

Festivalis

Daugiau
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.