Nacionalinis Kauno dramos teatras

Teatro užkulisiai

Teatras onl1ne

Ivan Turgenev MĖNUO KAIME (2013)

Ivan Turgenev

MĖNUO KAIME

Drama

Režisierius – Valius Tertelis

Scenografas – Arvydas Norvaišas

Kostiumų dailininkė – Kotryna Daujotaitė

Kompozitorius – Vidmantas Bartulis

Vaidina: Gintaras Adomaitis, Inesa Paliulytė, Indrė Patkauskaitė, Nijolė Lepeškaitė, Daiva Rudokaitė, Egidijus Stancikas, Tomas Rinkūnas, Kęstutis Povilaitis, Dainius Svobonas, Gintautas Bejeris, Ugnė Žirgulė, Raimonda Kimbraitė.

Spektaklis „Mėnuo kaime“ žiūrovus nukelia į tingią vasarą kaime. Turtingo dvarininko žmonos Natalijos Petrovnos nuobodulį protarpiais gali prablaškyti tik gero šeimos draugo kompanija, ilgi pasivaikščiojimai ir stalo žaidimai. Idilišką sąstingį netikėtai nutraukia mokytojauti priimto jauno studento atvykimas. Tuomet ir užverda ne vieną dvaro gyventojo širdį kaitinantys jausmai…

Tai spektaklis apie stipriausias žmogų valdančias jėgas – meilę ir pragaištingą aistrą. Harmonija, nusistovėjusi tvarka, išmintis, moralė – visa tai gali subyrėti nuo vieno neapgalvoto įgeidžio, o akimirka iliuzijų gali kainuoti gerą šeimos įvaizdį bei pasitikėjimą. „Meilė, mano požiūriu, yra begalinis darbas”, – teigia spektaklio režisierius Valius Tertelis, žadėdamas savo spektakliu publiką tyliai  įtraukti į  šiandieninio žmogaus vertybių apmąstymą.

PREMJERA – 2013 m. balandžio 12, 13, 18 ir 30 d. Didžiojoje scenoje

Repertuaras

NKDT vasaros stovykla „NERK į teatrą“

Visas repertuaras

teatro užkulisiai

Teatras onl1ne

Teatro Rėmėjai

Kūrybinė
agentūra

Teatro
Spaustuvė

Teatro Partneriai

informacininiai rėmėjai

Skip to content