Nacionalinis Kauno dramos teatras

Šokio teatras „Vertigo“

Vienas, Vienas ir Vienas


Choreografija: Noa Wertheim
Bendraautoriai: Rina Wertheim-Koren
Muzika: Viola ir Vocals Galia Hai, Oud Eliahu Dagmi, Vocals Ilai Balleli
Kostiumų dizainas Sasson Kedem
Scenografija Roy Vatury
Šviesų dizainas Dani Fishof – Magenta
Vaidina
Atlikėjai: Etai Peri, Daniel Costa, Jeremy Albereg, Shachar Dolinsky, Micah Amos, Riley Hogg, Helena Olmedo, Korina Fraiman, Sian Olles, Hagar Shachal

Įsigykite bilietus

Vienas, Vienas ir Vienas 

Spektaklis apie kiekvieno žmogaus vidinį poreikį būti užpildytu, nuolat patiriant fragmentuotos realybės iššūkius, egzistencinėse ir socialinėse sferose.  “Vienas, Vienas ir Vienas” įtraukia į vidinį ir išorinį pasaulius, klausantis aido, sklindančio iš skirtingų pusių, ir plėtojant metaforišką santykį tarp tolimo ir artimo, savęs ir kito.

Šokio Teatras „Vertigo“

 1992 m. Adi Sha’al ir Noa Wertheim įkurtas šokio teatras „Vertigo“ turi unikalią vietą šiuolaikinio šokio pasaulyje. Choreografų sukurta meninė kalba, sudaro ryšį tarp Meno ir Žemės, iššaukia ir pabrėžia žmogaus kūno suvaržymus. Dėl šios unikalios kalbos jų kūryboje matomas sudėtingų ir išskirtinių šokių koliažas, kuris išreiškia holistinį ir dvasinį pagrindinės choreografės Noa Wertheim požiūrį. Nuo šokio teatro įkūrimo kiekvienais metais pastato bent po vieną produkciją, kuri apima tiek originalius šokio darbus, tiek įvairius bendradarbiavimo projektus, taip kiekvieną kartą pakviesdami publiką į naują, užburiančią kelionę. „Vertigo“ teatro darbai skatina socialinius ir aplinkos pasikeitimus. Išlaikydamas aukštus teatrinės programos standartus taip pat ugdo asmeninius ryšius su visuomene savo novatoriškomis programomis, kurios yra susijusios su dabartine socialine realybe.  Nuolat ieškodami kaip pasiekti ir suburti žmones per kūrybingą judesio raišką choreografai naudoja šokį kaip būdą kalbėti apie socialines ir aplinkosaugos problemas bei ieško jų sprendimo būdų.

 

Šokio teatras „Vertigo“ pristato išskirtinį šiuolaikinio šokio požiūrį, skatinantį meninę kūrybą, turinčią tvirtą socialinį, aplinkosauginį ir bendruomeninį supratimą, atspindi nuolatinį įsipareigojimą toliau tirti žmogaus prigimtį ir mūsų ryšį su aplinka. Ši vizija per pastaruosius metus išsivystė į gyvenimo būdą ir savitą šokio kalbą, kurios mokoma Izrealyje ir visame pasaulyje.

Trukmė: 60 min

 

Apdovanojimai

m. Šokio teatras „Vertigo“ įkūrėja ir meno vadovė Noa Wertheim nominuota prestižiniam Amerikos Bessie apdovanojimui 2019 už kūrinį „Vienas. Vienas ir vienas“

Į puslapio viršų

Repertuaras

T

Natanas Išmintingasis

Keturi

Apsivalymas

Būtybės

P

Kapulečiai ir Montekiai

Lė-kiau-lė-kiau

Kai mirę nubusim

Lė-kiau-lė-kiau

Balta drobulė

Hamletas

Bestuburiada

Visas repertuaras

teatro užkulisiai

Teatras onl1ne

Teatro Rėmėjai

Kūrybinė
agentūra

Teatro
Spaustuvė

Teatro Partneriai

informacininiai rėmėjai