Nacionalinis Kauno dramos teatras

Įsigykite bilietus

Šiuo metu bilietai neparduodami

pagal Serhij Žadan romaną „Depeche Mode“

Romane „Depeche Mode“ pasakojama trijų jaunų charkiviečių kelionė po savo miestą, ieškant dingusio draugo, kuriam jie turi pranešti apie patėvio žūtį. Postsovietinis Charkivas – iš bejėgiškumo sužvėrėjusi milicija, amerikietis pamokslininkas su paauksuotu roleksu ant rankos, adrenalino pertekliaus draskomų futbolo sirgalių karai, snobiški madingų žurnalų redaktoriai ir jiems parsidavę „padorūs“ jauni karjeristai, – šie epizodai atgyja pjesėje „Kartu“, nukeliančioje į 9-tą dešimtmetį.

Režisierius A. Areima kalba apie sovietinius šešėlius – palikimus šiandieninei mūsų visuomenei. Ar tikrai sugebėjome išsilaisvinti ir atitrūkti nuo šių, iš paskos besivejančių monstrų, ar išsilaisvinome iš sovietinio režimo?

Spektaklyje atgarsį randa abi žodžio „kartu“ reikšmės: kartu burnoje po vakarykščių išgertuvių, kartu su draugu… „Norėjosi atkreipti dėmesį į jaunimą, kaip jis ieško savęs, ieško ribų, kiek gali sau leisti. Spektaklio herojai nėra pikti, jiems tik 18-19 metų. Man, trisdešimtmečiui smagu prisiminti nerūpestingus 9-to dešimtmečio laikus, kai galėjau daryti kvailystes, – prisipažįsta dramos autorius ir režisierius – „Drama „Kartu“ – kelionė, kasdienybės atvaizdas.“

Premjera 2014 m. balandžio 25, 26 d.  Didžiosio scenos vaidybinėje aikštelėje  (N-16)

Trukmė – 2 val. 30 min. ( be pertraukos)

Spektaklyje rūkoma

Po trečiojo skambučio žiūrovai neįleidžiami!

Donato Stankevičiaus nuotr. 

Spektaklio plakato gimimo video siužetas

Repeticijos akimirkos

 


Rido Beržausko vaizdo siužetai

Į puslapio viršų

teatro užkulisiai

Teatras onl1ne