Nacionalinis Kauno dramos teatras

Emocijų vandenynai

Kūrybinės dirbtuvės šeimai


NKDT aktorė ir režisierė Inesa Paliulytė
Vaidina

Įsigykite bilietus

Veikiausiai visi tėvai sutiks su posakiu, kad vaikai – tai jų atspindžiai. Tėvų išugdytas elgesys, vidinė kultūra tinkama srove plukdo vaikus per gyvenimą. Meno pasaulis yra persmelktas įvairiausių emocijų, vertybių gvildenimo, neišsemiamų dialogų, tad gali padėti išugdyti jautrų, bendraujantį ir kūrybingą žmogų. Ilgametę pedagoginę turinti aktorė ir režisierė Inesa Paliulytė kvies į emocijų teatro dirbtuves. Jų vaikai pažins ir išmoks įvardinti emocijas, vaidins skirtingas situacijas patirdami kūrybos džiaugsmą, proceso svarbą, supras emocijų poveikį kitam žmogui. Jeigu norite geriau pažinti save, išsiugdyti gebėjimą valdyti emocijas, išplėsti kūrybiškumo ribas bei pagerinti socialinius įgūdžius, tada emocijų teatras kaip tik jums!

Drąsiai su šeima nerkite į beribius teatro vandenis ir kartu atraskite emocijų pilnatvę, empatijos pustonius bei bendravimo džiaugsmą.

 Kada: 11:00–12:00 (Rekomenduojamas amžius: 4-7 m. vaikai su tėvais)

            12:30–13:30 (Rekomenduojamas amžius: 8-11 m. vaikai su tėvais)

Kur: Tavernos salė (Kęstučio g.62)

Su dirbtuvių bilietu – spektaklių „Afrikos ragana“, „Žiedlapiai“, „Hamletas“, „Nojus“, „Vera ir vanduo“ bilietų kaina 4 EUR bei spektaklio „Tuščia kėdė“ bilietų kaina 6 EUR (Nuolaida taikoma teatro kasoje)

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse

 

Į puslapio viršų

Repertuaras

G

Revizorius

Senos damos vizitas

Panika

Vietiniai

Žydroji paukštė

Panika

Kiškis pabėgėlis

Senos damos vizitas

G

ORFEO. Miesto šviesos

F

Iš kūno ir kraujo

F

Nardymai. Aktoriaus diena teatre

F

Pasiplaukiojimai. Aktoriaus diena teatre

F

Ant laivo denio. Teatro užkulisiai

Aušros pažadas

F

Vaiduokliškos teatro istorijos

Visas repertuaras

teatro užkulisiai

Teatras onl1ne

Teatro Rėmėjai

Kūrybinė
agentūra

Teatro
Spaustuvė

Teatro Partneriai

informacininiai rėmėjai