Aušros pažadas – Nacionalinis Kauno dramos teatras
Nacionalinis Kauno dramos teatras

Įsigykite bilietus

Iš prancūzų kalbos vertė Violeta Tauragienė

Tik labai mylintis savo motiną žmogus, galėjo parašyti tokį kūrinį – odę mamai – tiek daug švelnumo, jautrumo ir ironijos jame! Netgi ne itin sočios garsaus rašytojo vaikystės metai Vilniuje persunkti didelių nuotykių, ir pirmosios meilės nuotykio dvasios!

Visas Romain Gary kelias, nueitas nuo gimimo iki tapimo tikru vyru – karo didvyriu ir Gonkūrų premijos laureatu, lydimas motinos, kuri savo vienintelį sūnų apdovanojo besąlygiška meile ir sudėjo visas viltis. „Tu būsi didis menininkas, Romuška!“ – pranašavo ir skatino įvairiausius sūnaus talentus.

Nevykusios baleto pamokos Sašos Žiglovo studijoje, „tobulos“ lauko teniso technikos demonstravimas Švedijos  karaliui, dainavimas, keliantis vokalo mokytojui liūdesį ir nerimą  ir kiti talentų lavinimo epizodai žaismingai atgyja režisierės ir inscenizacijos autorės spektaklyje „Aušros pažadas“. Galbūt iš tiesų egzistuoja vadinamasis „likimo kodas“, kurį  menininkas atsineša į šį pasaulį ir tik motina pajėgi nujausti sūnaus likimą?“ – kartu su kūrybine komanda klausia režisierė A. Sunklodaitė.

Premjera – 2014 m. spalio 4, 5, 14, 18 d.  

Trukmė – 2 val. ( be pertraukos)

Spektaklyje rūkoma ir naudojami dūmų efektai 

Po trečiojo skambučio žiūrovai neįleidžiami!

Donato Stankevičiaus nuotr.

Rido Beržausko videomontažai

Į puslapio viršų

Repertuaras

Vasarvidis

Vasarvidis

Vasarvidis

Visas repertuaras

teatro užkulisiai

Teatras onl1ne